Viešojo ir privataus sektoriaus partnerystė

Lietuvoje, kaip ir daugelyje pasaulio valstybių auga investicijų poreikis viešajai infrastruktūrai ir viešosioms paslaugoms plėtoti bei jų kokybei tobulinti. Todėl vis aktualesnė tampa viešojo ir privataus sektoriaus partnerystė, kuri, be kita ko, privataus sektoriaus subjektui suteikia galimybę užsitikrinti ilgalaikes pajamas. Mūsų teisininkai padeda ir konsultuoja rengiant partnerystės projektų teisinę struktūrą bei sutartinius dokumentus.

Patirtis:
  • Atstovavome AB „Klaipėdos laivų remontas“ rengiant pasiūlymą Pilies uosto ir Danės upės krantinių eksploatavimo operatoriaus koncesijos suteikimo konkursui. Taip pat teikėme teisines konsultacijas sudarant koncesijos sutartį su Klaipėdos miesto savivaldybės administracija.
  • UAB „Vilniaus gatvių apšvietimo elektros tinklai“ pavedimu parengėme Vilniaus miesto gatvių apšvietimo tinklų renovavimo ir administravimo investicijų projekto galimybių studiją.
  • Atstovavome klientui konkurse dėl Klaipėdos valstybinio jūrų uosto mažųjų laivų ir jachtų prieplaukos žemės nuomos ir uosto infrastruktūros sukūrimo bei sudarant atitinkamą žemės nuomos sutartį.
  • Konsultavome UAB„Agrivest“ viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės klausimais.