Skolų išieškojimas teisme

Sveiki atvykę į Advokatų profesinės bendrijos Linden Išmanią skolų išieškojimo teisme sistemą. Sprendimas skirtas visiems fiziniams ir juridiniams asmenims, kurie turi skolą bei nori ją prisiteisti teisme. Linden naudojama sistema leidžia pateikti ieškinį skolininkui bei gauti teismo sprendimą dėl skolos priteisimo nesusitikus su advokatu už fiksuotą paslaugos mokestį.

6 mūsų skolų išieškojimo sistemos proceso žingsniai:
1. Registracija sistemoje
2. Informacijos pateikimas
3. Mokėjimų apskaičiavimas
4. Ieškinio pateikimas
5. Bendravimas su teismu
6. Išieškojimo procesas

Kaip veikia Linden paslauga dėl skolų išieškojimo teisme

Pradedame bendradarbiavimą

Jums užsiregistravus sistemoje nedelsiant atsiųsime teisinių paslaugų sutarties projektą, kurios pagrindu galėsime Jūsų vardu pateikti ieškinį dėl skolos atgavimo.

Gauname informaciją apie skolą

Sistemoje Jūsų prašome užpdilyti informaciją apie skolą bei pridėti skolą pagrindžiančius dokumentus. Rengiant ieškinį, mūsų teisininkas gali susiekti su Jumis dėl paildomos informacijos ar dokumentų.

Apskaičiuojame reikiamus mokėjimus

Atsižvelgiant į skolos dydį, Linden sistema automatiškai apskaičiuoja mokėtiną žyminio mokesčio sumą bei išrašo Linden sąskaitą – faktūrą už ieškinio parengimą bei bylos teisme vedimą.

Aiški ir skaidri kainodara

Už Linden paslaugas mokėkite pagal aiškiai apibrėžtą paslaugų kainodarą, kurią rasite paspaudę ant šios nuorodos

Pateikiame ieškinį į teismą
  • Sutikriname visą informaciją bei paruošiame ieškinį/pareiškimą
  • Surenkame reikiamus duomenis iš registrų apie skolininką
  • Pateikiame ieškinį į teismą
  • Nuolat inforuojame Jus elektroniniu paštu apie bylos eigą teisme
Perduodame išieškojimą antstoliams

Teismui priėmus sprendimą dėl skolos priteisimo, iš teismo gauname vykdomąjį raštą dėl skolos išieškojimo bei persiunčiame Jums. Jūsų pageidavimu, pateikiame vykdomąjį raštą į Antstolių informacinę sistemą. Per šią sistemą yra paskiriamas atsakingas antstolis, vykdysiantis priverstinį Jūsų skolos išieškojimą.

Turite klausimų? Apsilankykite mūsų D.U.K.

Teisminis skolų išieškojimas: kuo išskirtinė ši paslauga?

Visuomet paprasčiau bandyti skolą atgauti su skolininku pasiekus kompromisą – abiem pusėms priimtinas grąžinimo sąlygas. Deja, dažniausia ikiteisminis skolų išieškojimas nėra efektyvus: mūsų klientai sugaišta daug laiko, bet nepasiekia laukto rezultato. Taip nutinka dėl to, kad skolininkai nėra linkę bendradarbiauti, visais būdais kratosi skolos arba jų apskritai nepavyksta rasti. Antroji priežastis – kur kas elementaresnė: mūsų klientams tiesiog nepakanka žinių, pristinga ir įgūdžių, tad belieka kreiptis į teismą.

Teisminis skolų išieškojimas – tai ilgai trunkantis ir gana sudėtingas procesas, ypač su juo nesusidūrusiems klientams. Tad visiškai natūralu, kad efektyviausia bendradarbiauti su atgauti skolas padedančiomis įmonėmis, organizacijomis ar, kaip mūsų atveju – Advokatų profesine bendrija „Linden“.

Skolą bandant atgauti teisminiu keliu, reikia gerai išmanyti procesų specifiką, tvarką ir būti susipažinus su terminais. Mes tikime, kad geriausių rezultatų galima pasiekti tik tada, kai kiekvienas ekspertas dirba savo darbą.

Teisminis skolų išieškojimas: keli pagrindiniai privalumai

  • Nereikės patiems surinkti, parengti ir pateikti dokumentų teismui: viskuo pasirūpins „Linden“ teisininkų komanda. Teisės sritis – itin specifinė: reikia išmanyti visas vingrybes, čia būtinos savybės – ir kruopštumas, sumanumas, laiku priimti sprendimai.
  • Tai – vienas efektyviausių būdų atgauti skolą net ir tais atvejais, kurie atrodo beviltiški, pavyzdžiui, kai skolininkas yra fizinis asmuo ir šiuo metu neturi pajamų, gyvena užsienyje ir kitais panašiais komplikuotais atvejais. Vos antstolį pasiekia teismo sprendimas, pradedamas priverstinis skolos išieškojimo procesas. Galime teigti, kad tai greitas skolų išieškojimas: po ilgų bevaisių mėnesių galiausiai matomi apčiuopiami rezultatai.
  • Skolų išieškojimas nėra brangi paslauga. Dėl klientų įsitikinimo, kad tokio tipo paslaugos yra brangios, daug skolų taip ir neišieškomos.
  • Atlyginamos teismo ir kitos išlaidos. Skolą išieškant teismo keliu, atsakovo galima prašyti padengti ir visas kitas išlaidas, susijusias su išieškojimo procesu.
    Taigi, jei Jus domina skolų išieškojimas Vilniuje ir visoje Lietuvoje, kviečiame pasitarti: padėsime rasti sprendimą. O pasirinkę „Linden“ – ilgametę patirtį sukaupusių ekspertų komandą, tikimybę atgauti skolą padidinsite net kelis kartus!

Kainodara

Įveskite skolos dydį (Eur): Įkainis už dokumentų parengimą, pateikimą teismui ir bylos administravimą teisme iki sprendimo priėmimo:
0 + PVM

Dėl skolų, didesnių nei 50 000 eur, išieškojimo prašytume susiekti info@linden.lt arba telefonu +370 5 2121506

Nerandate sau tinkamo plano? Arba esate verslo klientas? Susisiekite