Darbo teisės paslaugos

Darbo teisės dokumentų rengimas

Galime jums padėti parengti vidaus darbo tvarkos taisykles, asmens duomenų apsaugos taisykles, darbo sutartis, kolektyvines sutartis, pareiginius nuostatus, konfidencialumo sutartis ir kitus reikalingus dokumentus.

Plačiau
Nekonkuravimas ir konfidencialumas

Rūpinamės nekonkuravimo ir konfidencialumo dokumentų parengimu ir padedame išspręsti su šiais klausimais susijusius ginčus.

Plačiau
Atleidimas iš darbo teisės klausimai

Konsultuojame ir atstovaujame ginčuose dėl atleidimo iš darbo ir panašiais klausimais.

Plačiau
Darbo ginčų sprendimas

Konsultuojame ir padedame išspręsti ginčus dėl darbo sutarčių nutraukimo, darbo užmokesčio ir priedų, darbuotojų materialinės atsakomybės, sprendžiame kolektyvinius ir kitus ginčus.

Plačiau
Kitos darbo teisės konsultacijos

Padedame operatyviai spręsti įvairius darbo organizavimo klausimus.

Plačiau

Darbo teisė: visos paslaugos – iš vienų rankų

Visos reikiamos darbo teisės paslaugos Jums – vienoje įmonėje. Esame subūrę skirtingų sričių specialistų komandą, kuri gali padėti parengti sutartis, konsultuoti apie darbuotojų duomenų tvarkymą vadovaujantis BDAR reikalavimais, spręsti sudėtingus teisinius klausimus,  ir padėti išvengti baudų bei sankcijų.

Darbo teisė – viena iš sričių, kurioje „Linden“ specialistų komanda yra sukaupusi daugiausiai patirties. Puikiai darbo teisę išmanantys specialistai žino ne tik nacionalines, bet ir tarptautines teisės normas: tai aktualu dirbantiems ar dirbusiems kitose šalyse žmonėms. Pavyzdžiui, konsultuojame, ar asmuo iš darbo buvo atleistas teisėtai, o, nustačius neteisėto atleidimo faktą, atstovaujame savo klientams teisme. Taip pat padedame spręsti tiek individualius, tiek ir kolektyvinius ginčus.

Puikiai suprantame, kad standartiniai sprendimai teisės srityje netinka ir neveikia, todėl kiekvienu atveju įsigiliname į kliento poreikius, nuodugniai išnagrinėjame jo situaciją bei pasiūlome optimaliausius sprendimus.

Darbo teisė: paslaugos ir darbuotojams, ir darbdaviams

Spręsti darbo teisės klausimus mums patiki tiek fiziniai asmenys, tiek didelės ir gerai žinomos įmonės, tad įvairiapusė patirtis leidžia kvalifikuotai padėti visiems klientams. Sprendžiame įmonių, startuolių, organizacijų problemas, susijusias su darbo teise. Dirbame su verslo naujokais, mažomis įmonėmis ir su didžiausiomis Lietuvos korporacijomis.

Vienas iš pirmųjų esminių darbdavio darbų – parengti tinkamą ir tikslią darbo sutartį. Ją būtina pritaikyti prie įmonės specifikos: šiuo atveju standartinės sutartys netinka, nes jos neapsaugo nei darbdavio, nei darbuotojų interesų, didina ginčų teisme tikimybę ir turi daugybę kitų trūkumų.

Dėl netinkamai sudarytų sutarčių neretai darbdaviams tenka bylinėtis teisme, tad siekiant išvengti ginčų, paprasčiausias kelias – kreiptis į „Linden“ komandą.

Darbo teisė: kaip viską įgyvendinti praktiškai?

  • Pirmiausia siūlome atlikti atitikties darbo teisei auditą: sužinosite esamą situaciją, gausite vertingų įžvalgų ir galėsite pašalinti darbo teisės srities trūkumus.
  • Tuomet su esminiais pokyčiais reikėtų supažindinti savo komandą: kiekvienas darbuotojas turi žinoti, kokios jo pareigos bei, žinoma, teisės.
  • Įgyvendinkite reguliarų monitoringą. Darbo teisės sritis yra kintanti, dinamiška, tad svarbu stebėti, ar dokumentai ir procesai vis dar yra aktualūs, savalaikiai ir atitinka teisės normas.

Taigi, jeigu reikalingos su darbo teise susijusios paslaugos, „Linden“ komanda visuomet pasiruošusi patarti ir suteikti visą reikiamą informaciją.