Verslo teisė

Mūsų teisininkai teikia profesionalią pagalbą ir konsultacijas verslo teisės srityje. Siekdami padėti klientams jaustis užtikrintiems dėl savo verslo ryšių, atstovaujame verslo sandoriuose, derybose, santykiuose su valdžios ir savivaldos institucijomis, kilusiuose ginčuose dėl verslo sandorių. Mūsų kontoros profesionalai, puikiai išmanydami bendrosios įmonių teisės sritį, neretai lydi klientus visuose jų įmonių veiklos etapuose – steigiant įmonę, sprendžiant įstatinio kapitalo didinimo ar mažinimo klausimus ir kitas įvairias įmonės vystymo bei veiklos problemas. Glaudus teisininkų bendradarbiavimas su įmonių vadovais, akcininkais yra orientuotas į verslo tęstinumo užtikrinimą.

Patirtis:

  • Teikėme teisines paslaugas AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ (KLASCO) sudarant sandorį dėl kilnojamojo turto – terminalo įrangos nuomos ir pardavimo.
  • Teikėme teisines paslaugas sudarant sandorį tarp UAB koncernas „Achemos grupė“, AB „Achema“, AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ ir UAB „IBM Lietuva“ dėl IT sistemų operacijų bei tęstinių techninio aptarnavimo paslaugų. Planuota mokėjimų suma – beveik 6 mln. litų.
  • Konsultavome sparčiai besivystantį naftos ir chemijos produktų terminalą UAB „Krovinių terminalas“ šviesių naftos produktų saugojimo ir tvarkymo paslaugų sutarties su stambia Šveicarijos įmone „Vitol Energy SA“ sudarymo klausimais.
  • Atstovavome UAB koncernui „Achemos grupė“ aukcione dėl bankrutavusios Gruzijos įmonės turto, kurio vertė didesnė nei 9 mln. JAV dolerių, įsigijimo bei sėkmingo atitinkamos sutarties sudarymo.
  • Dalyvavome ir konsultavome UAB koncerną „Achemos grupė“ steigiant asociaciją „Santakos slėnis“, kuri aktyviai veikia plėtodama žinių visuomenę, mokslo ir studijų sistemą, santykius tarp mokslo ir verslo. Vienas iš asociacijos tikslų – nacionalinio atviros prieigos mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) centro įkūrimas.
  • Patarėme UAB koncernui „Achemos grupė“ dėl galimybės steigti koncerno atstovybę Kirgizijos Respublikoje.
  • Konsultavome UAB koncerną „Achemos grupė“ dėl dukterinių bendrovių valdymo optimizavimo ir tarpininkavome bendradarbiaujant su VĮ Valstybės turto fondas dėl vienos iš dukterinių bendrovių akcijų įsigijimo.
  • Teikėme išsamias teisines konsultacijas tarptautinei profesinei asociacijai dėl jos tiesioginio veikimo Lietuvoje galimybės ir būdų.