Nekilnojamojo turto ir statybų teisė

Konsultuojame ir rengiame dokumentus visais su nekilnojamojo turto įsigijimu ir perleidimu bei statybos teise susijusiais klausimais: teritorijų planavimo, statybos ir projektavimo darbų, komercinių nekilnojamojo turto objektų nuomos ir kitais. Rengiame įvairių sutarčių projektus, konsultuojame jų sudarymo bei vykdymo klausimais, atstovaujame derybose dėl sutarčių sudarymo. Statybų pramonės ir nekilnojamojo turto rinkos specifikos supratimas, komercinis mąstymas padeda pasiūlyti labiausiai mūsų klientų poreikius atitinkančius sprendimus.

Patirtis:

  • Konsultavome didžiausią Klaipėdos uosto krovos kompaniją AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ (KLASCO) sudarant didelės vertės statybos–montavimo darbų atlikimo sutartį su viena stambiausių metalo konstrukcijų gamintojų Baltijos šalių rinkoje.
  • Atstovavome klientą dėl žemės sklypo ir gyvenamojo namo su komercinėmis patalpomis įsigijimo iš vieno iš Lietuvos statybų projektų vystytojų. Sandorio vertė – didesnė nei 6 mln. Lt.
  • Naujo Klaipėdos uosto keleivių ir krovinių keltų terminalo projektavimo ir statybos procese konsultavome terminalo operatorę UAB „Klaipėdos keleivių ir krovinių terminalas“ sudarant sutartį su infrastruktūros statytoja VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija.
  • Konsultavome AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ (KLASCO) pasirašant strategiškai svarbią sutartį su Rusijos Leningrado laivų statykla „Pella“ dėl dviejų laivų vilkikų statybos. Pradėjus veikti šiems vilkikams kompanija tapo pajėgi teikti paslaugas visų tipų į Klaipėdos uostą įplaukiantiems laivams ir smarkiai išplėtė laivyno galimybes.
  • Patarėme UAB „Agrivest“ valstybinės žemės nuomos klausimais.
  • Atstovavome norvegiško kapitalo bendrovei „Key elements“ didėlės vertės nekilnojamojo turto pirkimo–pardavimo procese.
  • Atstovavome ypatingų statinių statybų srityje veikiančiai Estijos bendrovei „Scanweld AS“ veiklos atestavimo procese Lietuvoje.