Skolų išieškojimas

Konsultuojame įvairiais skolų išieškojimo klausimais, rengiame dokumentus bei atstovaujame klientą ikiteisminiame, teisminiame skolų išieškojimo ir vykdymo procesuose.

Prireikus profesionalų pagalbos, padedame įgyvendinti skolos išieškojimo procesą nuo A iki Z.

Dažniausiai padedame klientams su skolomis, kilusiomis iš pirkimo-pardavimo, paslaugų teikimo, daugiabučių namų administravimo sutarčių, taip pat ir nepagrįsto praturtėjimo, siekio atgauti avansą sutarties nutraukimo atveju ir kt.

Gavus kliento užklausą, įvertiname įrodymus ir skolos atgavimo galimybes, prireikus, aptariame detales su užsakovu ir informuojame, jei gali kilti papildomų ginčų ar kitų sunkumų, siekiant atgauti konkrečią skolą. Esant reikalui, padedame rengiant pretenzijas skolininkui arba atstovaujame klientą perduodant skolą teisminiam išieškojimui.

Rengiame pareiškimus, ieškinius, užsiimame tolimesnės bylos eigos stebėjimu, o prireikus ruošiame ir atsiliepimus į pateiktus prieštaravimus, dublikus, papildomus prašymus, taip pat rengiame taikos sutartis, atstovaujame klientus teismo posėdžiuose ir kt. visų instancijų teismuose.

Sprendimui įsiteisėjus ir klientui pageidaujant, atstovaujame ir vykdymo procese – paruošiame reikalingus dokumentus, pateikiame vykdomuosius dokumentus antstoliams bei tarpininkaujame ir šio proceso metu.

 

Susisiekite

    Arba skambinkite telefonu: +37052121506