Ginčų sprendimas

Mūsų komanda gali pasiūlyti ilgametės atstovavimo klientams teisminiuose ginčuose praktikos patirtį ir sukauptas žinias. Konsultuojame bei atstovaujame ikiteisminiuose ginčuose, visų instancijų teismuose, arbitraže bei vykdymo procese. Didelės patirties dėka siūlome ištobulintus procesinių dokumentų rengimo būdus, padedame pasirinkti efektyviausią strategiją, nukreiptą į maksimalią kliento interesų apsaugą bylinėjimosi procese.

Patirtis:

  • Sėkmingai atstovavome AB „Klaipėdos laivų remontas“ visų instancijų teismuose byloje dėl bendrovės vadovo atšaukimo. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas, išnagrinėjęs šią bylą, priėmė teismų praktikoje reikšmingą išaiškinimą dėl bendrovės organo absoliučios teisės atšaukti bendrovės vadovą.
  • Teikėme teisines paslaugas AB „Achema“ skundžiant administraciniam teismui viešojo adminstravimo subjektų priimtus teisės aktus dėl reikšmingo geležinkelių transporto eismo įvykio vertinimo.
  • Teikėme teisines konsultacijas įmonėms, priklausančioms UAB koncerno „Achemos grupė“ sistemai, kilusiame ginče su viena iš Lietuvos lizingo bendrovių dėl sutartinių įsipareigojimų vykdymo. Pareikštų reikalavimų sumos dydis – beveik 4,8 mln. Lt.
  • Atstovavome klientams, pateikusiems paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos priemones, ginče, kilusiame su Nacionaline mokėjimo agentūra dėl pastarosios atsisakymo skirti paramą vėjo jėgainėms vystyti
  • Sėkmingai atstovavome UAB „Jarimpeksas“, užsiėmusiai tarptautine didmenine prekyba žemės ūkio produktais, arbitražinėje byloje dėl prekių kokybės. Taip pat teikėme teisines paslaugas, susijusias su šio arbitražinio sprendimo pripažinimu ir vykdymu Lenkijoje.
  • Kilusiame ginče tarp AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ (KLASCO) ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos dėl uosto žemės nuomos teikėme teisines konsultacijas KLASCO visose teisminėse instancijose.
  • Sėkmingai atstovavome UAB „Jarimpeksas“ arbitražinėje byloje dėl ginčo su Estijos įmone dėl sutartinių įsipareigojimų nevykdymo.