Ginčai dėl sutarčių vykdymo

Iškilus konfliktui dėl sutarties sąlygų įgyvendinimo ar jų vykdymo, pagelbėjame ieškant kompromiso ir profesionaliai atstovaujame mūsų klientų interesus.

Padedame išspręsti ginčus dėl kolektyvinės sutarties vykdymo ar netinkamo jos vykdymo, įskaitant taikymą ar netinkamą taikymą į jų galiojimo sritį patenkantiems darbuotojams ir darbdaviams.

Pagelbėjame klientams atidėti ir išdėstyti mokestinės nepriemokos sumokėjimą biudžetui, taip apsaugodami klientą nuo priverstinio mokesčių išieškojimo. Be to, rengiame ir pateikiame dokumentus, prašymus mokesčių administratoriui. Gavę norimą sprendimą, pasirūpiname papildomų sąlygų vykdymu.

Siekiame pripažinti nutraukimą neteisėtu ir atnaujinti nutrauktos sutarties galiojimą, jei bankas vienašališkai nutraukė sutartį su klientu. Kol vyksta ginčas, imamės visų teisėtų priemonių sustabdyti išieškojimą pagal nutrauktas sutartis.

Siekiame nuginčyti vienašališkai parengtas nesąžiningas sutarties su klientu sąlygas, kad klientas būtų lygiateisis sutarties partneris. Ginčo metu siekdami operatyvaus ir efektyvaus sprendimo atstovaujame kliento teisėms įvairiose institucijose.

Susisiekite

    Arba skambinkite telefonu: +37052121506