Individualūs migracijos sprendimai

Padedame Lietuvoje įsidarbinti, kurti verslą ar su šeima apsigyventi norintiems užsieniečiams bei atvykusiems užsienio studentams. Taip pat talkiname nuolatiniais Lietuvos gyventojais norintiems tapti asmenims, konsultuojame pilietybės atgavimo klausimais ir pan.

Talkiname Lietuvoje norintiems gyventi užsieniečiams – analizuojame, kokias jie turi galimybes ir ką turėtų daryti, kad čia legaliai lengviau įsitvirtintų. Išsiaiškiname besikreipiančiųjų paklausumą darbo rinkoje, patirtį, kvalifikaciją, turimas santaupas; padedame gauti leidimus gyventi. Tai aktualu tiek Lietuvoje įsidarbinti, tiek kurti verslą ar (ir) į šią šalį atsivežti savo šeimą norintiems užsieniečiams.

Padedame iš užsienio atvykstantiems studentams, norintiems gauti vizą arba leidimą gyventi.

5 metus Lietuvoje pragyvenusiems asmenims, norintiems tapti nuolatiniais gyventojais, suteikiame informacijos apie privalomus egzaminus, padedame susirasti kalbos kursus, surenkame įrodymus apie gyvenimą Lietuvoje, informuojame, kokios teisės ir pareigos yra privalomos nuolatiniams gyventojams.

Taip pat padedame atkurti pilietybę lietuvių kilmės asmenims, talkiname teisminiuose ginčuose ir įgyvendiname kitus individualius migracijos sprendimus.

Susisiekite

    Arba skambinkite telefonu: +37052121506