Mokymai organizacijoms

Iš anksto suderintų klausimų pagrindu parengiama konkrečios organizacijos mokymams skirta programa. Mokymų metu ne tik atsakoma į dalyviams aktualius klausimus, tačiau diskutuojama, analizuojamos situacijos, teikiami pasiūlymai.

Nuotoliniai (“Online”) duomenų apsaugos mokymai

  • Mokymai įvairių sričių darbuotojams;
  • Mokymų vedimas per Zoom ar kitas, Jums įprastas nuotolinio darbo platformas;
  • Mokymų programa gali būti pritaikyta Jūsų individualiems poreikiams.

Gyvi duomenų apsaugos mokymai

  • Mokymai įvairių sričių darbuotojams;
  • Mokymų vedimas Jūsų biure ar kitoje, tam tinkamoje, vietoje;
  • Mokymų programa gali būti pritaikyta Jūsų individualiems poreikiams.

 

Dauguma verslų savo veikloje susiduria su dideliais kiekiais asmens duomenų – ar tai būtų klientų, darbuotojų ar kitų fizinių asmenų asmens duomenys. Šių duomenų rinkimui, naudojimui bei saugojimui yra taikomi sudėtingi Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimai, o už šių reikalavimų nepaisymą numatytos griežtos sankcijos.

Darbuotojų mokymai asmens duomenų apsaugos srityje padės ugdyti tiek darbuotojų, tiek visos organizacijos sąmoningumą asmens duomenų apsaugos srityje, suteiks praktinių žinių ir padės spręsti kasdienes problemas, kylančias dėl asmens duomenų rinkimo, naudojimo bei saugojimo. Papildomai, atlikdami periodinius darbuotojų mokymus, įgyvendinsite Valstybines duomenų apsaugos inspekcijos keliamus reikalavimus dėl darbuotojų mokymo. Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija rekomenduoja rengti darbuotojų mokymus bent kartą per metus.

Mokymų programą galime adaptuoti pagal Jūsų poreikius, pritaikant ją prie Jūsų veiklos sektoriaus bei prie Jūsų darbuotojų kvalifikacijos asmens duomenų apsaugos srityje.

Susiekite su mumis dėl mokymų Jūsų bendrovei, užpildydami dešinėje šio puslapio pusėje esančią formą.

Susisiekite

    Arba skambinkite telefonu: +37052121506