Startavo LegalDrive beta versija!

Norime džiaugsmingai pranešti, kad startavo ilgai kurta internetinės dokumentų generavimo platformos LegalDrive beta versija!

LegalDrive yra mūsų pačių sukurta internetinė platforma, kurios pagalba kiekvienas asmuo gali lengvai, paprastai ir nesugaištant daug laiko susikurti teisinius dokumentus. LegalDrive veikimo principas yra paprastas – pasirinkus norimą dokumentą sistemą Jums pateikia klausimyną, atsakydami į klausimus Jūs formuojate rengiamo dokumento turinį, kuriame atsispindės visi Jūsų pateikti atsakymai į Jums užduotus klausimus. Vieno dokumento sugeneravimas netruks ilgiau 30 minučių, o dažniausiai užteks ir 10–15 minučių.

Siekdami šiai paslaugai suteikti aukščiausią įmanomą kokybę, visus LegalDrive platformoje prieinamus dokumentus kūrėme pagal mūsų turimus ir kasdien praktikoje naudojamus dokumentų šablonus. Šiuo metu LegaDrive sistemoje yra net 30 skirtingų dokumentų, kurie apima dažniausiai naudojamas sutartis, pretenzijas, darbo teisės ir korporacinius dokumentus. Dokumentus galima generuoti lietuvių kalba arba dvikalbius – lietuvių ir anglų kalba.

Siekdami patenkinti Jūsų poreikius, dalį dokumentų visada siūlysime nemokamai, o vieną kartą nusipirkę mokamą dokumentą, beta versijos laikotarpiu, galėsite jį susigeneruoti net 10 kartų.

Kviečiame išbandyti LegalDrive interneto adresu www.legaldrive.lt.

Dalintis
Naujienlaiškis